• Свеж
Rareelectrical НОВИ ЛЕВО ВОЗАЧОТ СТРАНА ОПАШКАТА СВЕТЛИНА СОБРАНИЕТО КОМПАТИБИЛЕН СО CHEVROLET K20 ПИКАП 1974-1973 11-1283-03C4
zoom_in

Rareelectrical НОВИ ЛЕВО ВОЗАЧОТ СТРАНА ОПАШКАТА СВЕТЛИНА СОБРАНИЕТО КОМПАТИБИЛЕН СО CHEVROLET K20 ПИКАП 1974-1973

DEN 518.16

Од стока
check Во продавницата

100% НОВИ и Направени со Највисок Квалитет Компоненти на Располагање.Целосна Една Година Гаранција.Компјутер тестирани за постојан Квалитет и ненадмината сигурност.Опашката Светлина Живеалишта - Позиција : Возачот Страна Извор : Cid).RAREELECTRICAL БРЕНД КОМПАТИБИЛЕН СО CHEVROLET, ГЕНЕРАЛЕН MOTORSITEM ОПИС : ОПАШКА СВЕТЛИНА HOUSINGUNIT ТИП : ОПШТИ MOTORSPOSITION : ЛЕВО, ВОЗАЧОТ SIDEBULB СЕ ВКЛУЧЕНИ : NOAPPLICATIONSPLEASE СЕ ПРОВЕРИ ВАШИОТ ОЕМ ДЕЛ БРОЈ ОД ВАШАТА ОРИГИНАЛНА ЕДИНИЦА ДА ПОМОГНЕ ДА СЕ ОСИГУРА FITMENT.CHEVROLET K10 ПРИГРАДСКИ 1977-1973 CHEVROLET K10 1977-1975 CHEVROLET K1500 1991-1988 CHEVROLET K20 ПИКАП 1974-1973 CHEVROLET K20 ПРИГРАДСКИ 1986-1973.

Вака можеби ќе ви се допадне..