• Свеж
Дрвени Ресни Бебе Замав - Модерна Беж Бохемски Бебе Замав, Преносни Бебе Замав со Не се Лизга Перница, Погоден за детски Соби, Тремови, Backyards, Тераси, Тавани
zoom_in

Дрвени Ресни Бебе Замав - Модерна Беж Бохемски Бебе Замав, Преносни Бебе Замав со Не се Лизга Перница, Погоден

DEN 1197.60

Од стока
check Во продавницата

ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Ресни бебе замав е направен од високо-квалитет памук конец и цврсто дрво, плетени од страна на страна, со висока безбедност перформанси и добар квалитет.Бебето замав е поврзан со не се лизга на децата седиште перница и 39-инчен синџир.Синџирот може слободно да се прилагоди на висината на замав да се направи бебе поудобно.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : бебето замав отворено донесува единствена бохемски стил на дизајн, кој е вткаена од силна јажиња, опкружен со tassels на сите страни, природни беж и дрвени материјали, полн со модерниот вкус.Преносни бебе замав може да се користи како семејство декорација за подобрување на семејството вкус.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Бебе лулашки за деца големина : 15.7(L)x15.7(W)x14(H)во, јаже должина 55 инчи, едноставна операција и лесна инсталација.Тремот замав за деца може да бидат обесени на внатре, надвор, таванот, дрвја, тремот, или било здрав место кои можат да го поддржат бебето тежина.ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : нишалка можат да доведат до 80 фунти, и е наменета за деца на возраст од 1-5. Тоа може да се даде на децата како роденден и празник подароци.На деца замав во собата е погоден за детски соби, дневни соби, тавани, плажи, тремови, градини, тераси, и backyards.Ова е практична домашна стока.ВАШАТА ГАРАНЦИЈА : Ако не сте целосно задоволни со стационарни бебе во расположението сте го купиле или преносни бебе замав е оштетен или скршен за време на транспортот, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе го реши вашиот проблем и во време.На ресни бебе замав, дозволувајте вашите деца да се забавуваат, можете да остатокот увери!Име на производ : Бебе Замав Производ материјал : цврсто дрво, памук конец Производ големина : 15.7(L)x15.7(W)x14(H)во носивоста : 60 фунти пакетот вклучува : 1*бебе замав Функција : 1. Со не се лизга на децата седиште перница и 39in прилагодливи синџир, се направи бебе поудобно. 2. Бебето замав се едноставни за ракување, лесно да го инсталирате, и може да се закачи во многу здрав места. 3. Носивоста е 60 килограми, специјално дизајниран за деца на возраст од 1-5.

Вака можеби ќе ви се допадне..