• Свеж
Aisheny Авантура Деца - Отворено Explorer Играчка во Собата,Деца Двоглед, Lanyard Компас Деца Подарок за Момчиња & Девојки на Возраст 3-12 години Кампување Пешачење
zoom_in

Aisheny Авантура Деца - Отворено Explorer Играчка во Собата,Деца Двоглед, Lanyard Компас Деца Подарок за Момчиња

DEN 227.76

Од стока
check Во продавницата

1. Згодна и префинет изглед : Направен од plexiglass леќа, јасни и нема да му наштети на рака, долга линија на погледот, лесни и тенки, отпорни на судир, силна светлина трансмисија, не му наштети на очите. 4. Мулти употреба : може да се користи за отворен спортот, туризмот, ќе качување и фудбалски терен, и др. 5. Добар подарок за децата, семејството и пријателите. 3. Мали и преносливо тело : играчка е опремен со lanyard, кој е лесен и удобен за носење.Кога детето не користите телескоп, тој може да се обеси околу вратот или стави во својот мајки торба и да играат во секое време и насекаде. 2. Безбедност и заштита на животната средина материјали : Оптичко стакло леќа со одлична изработка, безбедно пластични е мазна, без брус, безбеден за децата да се користи.Карактеристики : 1. Згодна и префинет изглед : Направен од plexiglass леќа, јасни и нема да боли раката, долга линија на погледот, лесни и тенки, отпорни на судир, силна светлина трансмисија, не му наштети на очите.2. Безбедност и заштита на животната средина материјали : Оптичко стакло леќа со одлична изработка, безбедно пластични е мазна, без брус, безбеден за децата да се користи.3. Мали и преносливо тело : играчка е опремен со lanyard, кој е лесен и удобен за носење.Кога детето не користите телескоп, тој може да се обеси околу вратот или да го стави во својата мајка, торба и да играат во секое време и насекаде.4. Мулти употреба : може да се користи за отворен спортот, туризмот, ќе качување и фудбалски терен, и др.5. Добар подарок за децата, семејството и пријателите.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : Plastic Optional Боја : Зелена, Blue Size : Прибл. 14 * 4.5 * 12.3 cm / 5.51 * 1.77 * 4.84 inch Weight : Прибл. 136g Suitable Возраст Над 3 Години Old Package Листа : 1 * Бинокуларна Со Lanyard1 * Компас.

Вака можеби ќе ви се допадне..