• Свеж
UIOTEC AMS1117 5V DC да DC Чекор Надолу Напонски Регулатор Buck Конвертор Модул 6V-12V Влез
zoom_in

UIOTEC AMS1117 5V DC да DC Чекор Надолу Напонски Регулатор Buck Конвертор Модул 6V-12V Влез

DEN 1080.00

Од стока
check Во продавницата

UIOTEC AMS1117 5 V DC да DC Чекор Надолу Напонски Регулатор Buck Конвертор Модул 6 V-12 V Влез **.AMS1117. 5 V DC да DC Чекор Надолу Напонски Регулатор Buck Конвертор.Нови Icstation AMS1117 5 V Квалитет DC да * DC Чекор Надолу Напонски Регулатор UIOTEC.

Вака можеби ќе ви се допадне..