• Свеж
1Pcs 3D Lifelike Инсекти Автомобил Налепници Decals Автомобил Терор Flys Крикет Dragonfly Пчела Автомобил Налепници
zoom_in

1Pcs 3D Lifelike Инсекти Автомобил Налепници Decals Автомобил Терор Flys Крикет Dragonfly Пчела Автомобил Налепници

DEN 118.80

Од стока
check Во продавницата

1.Материјал : ПВЦ налепница; 11 стилови за вашиот избор : #1 flys/#2 grasshoppers/#3 cicada/#4 dragonfly/#5 cicada/#6 буба/#7 cicada/#8 крикет/#9 cicada/#10 црв/#11 пчела. 2.Заштита од сонце и водоотпорен, боја е постојана, не се избледени и да не му наштети на автомобил боја(Трајност до 6-8 години во затворен и отворен услови). 3.Лесно да се инсталира, Лепило база, Без алатки потребни. 4.Повеќенаменски : не само што можат да бидат применети на повеќето возила/камиони/мотоцикли, но исто така може да се користи како најстрашните на коден блок за гаден ноќта на Вештерките партија, на haunted house. 5.Посебни персоналните инсекти автомобил decals, лифт целокупната форма на автомобил на логото стил. 1. 100% сосема нов 3 D decal 2. Заштита од сонце 3. Водоотпорен 4. Лепило лесно 5. Одговара за двете ентериер и екстериер декорација.Упатство за Употреба : чистење на автомобил е површина пред да се држи.Детали : Материјал : пвц налепница Големина : како на сликата прикажани, различен стил мерење во различни големини.Пакетот вклучува : 1 Pcs*Автомобил Налепница.

Вака можеби ќе ви се допадне..