• Свеж
1970 Плимут Cuda Алатка Кутија, Задната Врата, Фрижидер Магнети
zoom_in

1970 Плимут Cuda Алатка Кутија, Задната Врата, Фрижидер Магнети

DEN 169.20

Од стока
check Во продавницата

12" Украсни Магнети.Додадете живот на било кој метал површината.Уникатен подарок идеја.Соберат вашите омилени!.Бесплатен Превозот.Мускулите Магнети се 12" долго, декоративни Мускулите Автомобил Магнети кои додадете живот на било алатка кутија, опашка портата, фрижидер итн.Тие се издржливи и погоден за употреба на отворено.Тие се направи многу уникатни подароци, како и!.

Вака можеби ќе ви се допадне..