• Свеж
Tickas Мини Флексибилни Tripod,Октопод Spider Стојат Носителот со 360 степени Топката Главата Компатибилен со GoPro Heor 6/5/4/3+/3 Yi Акција Камера
zoom_in

Tickas Мини Флексибилни Tripod,Октопод Spider Стојат Носителот со 360 степени Топката Главата Компатибилен со GoPro

DEN 527.76

Од стока
check Во продавницата

На топката главата за поддршка на 360° на ротација и до 90° потпрена, па може да се прилагоди за најдобри снимање агол лесно.Високо еластична нозе може да се направи во скоро секоја форма што сакате, што е можно за вас да се врзуваат на стол, гранка, столбови И тоа може да биде свиткана за илјадници пати, супер издржлив.Водоотпорен материјал, така да може да се исчисти тоа лесно; Допир max.товар е за 1,2 кг.На 1/4 инчи завртката е компатибилен за dslr фото, ILDC, телефон, акција камера max.товар е за 1,2 кг.Карактеристики : Материјал : Високо Еластичен Материјал Боја : Црвена, сива (Изборен) Макс.Товарот Капацитет : 1.2 kg / 2.6 Lbs Камера Соодветноста : За dslr фото, ILDC, Телефон, Акција Камера & итн Виткање Висина : 30cm / 12inch Објект Тежина : 317g / 11.2 оз Пакет Големина : 29 * 7.3 * 4.7 cm / 11.4 * 2.9 * 1.8 инчен Пакет Тежина : 354g / 12.5 оз Пакет Листа : 1 * Tripod Забелешка : за Камера и телефонот не се вклучени.

Вака можеби ќе ви се допадне..