• Свеж
Unger Претпријатија 14 Монсуните Плус Лента За Миење Лента Pac
zoom_in

Unger Претпријатија 14 Монсуните Плус Лента За Миење Лента Pac

DEN 733.20

Од стока
check Во продавницата

Модел # : MC350. Лесни пластична рачка.Висина : 3".Ширина : 7.6".Должина : 8.85".Unger Претпријатија 14" Монсуните Плус Лента за Миење Лента Pac This е идеален за миење за големи прозорци и области.Ова има тешки за миење ракав дека има екстра долги влакна, на чистење подлога и кука и јамка за прицврстување.Лента за миење се справи со е вклучена.Модел # : MC350 Лесни пластична рачка Висина : 3" Ширина : 7.6" Должина : 8.85" Тежина : .41 lb 493667.

Вака можеби ќе ви се допадне..