• Свеж
Earring Куки за Изработка на Накит, 50Pcs Трајни Злато Уво Жици Риба Кука Противалергиски Earring Правење на Резерви, од не ' Рѓосувачки Челик Злато Earring Куки Накит Наоди DIY Ув?
zoom_in

Earring Куки за Изработка на Накит, 50Pcs Трајни Злато Уво Жици Риба Кука Противалергиски Earring Правење на Резерви,

DEN 95.76

Од стока
check Во продавницата

Моден уво капка earring clasps риба dangler Кука : DIY капка earring база на наодите за накит правење на резерви уво жица.DIY свој обетки, eardrops, dangles.Риба earring куки е едноставен, но деликатна.Само додадете шарм и монистра или било какви декорации ви се допаѓа да се DIY вашата изјава обетки или да направи обетки за вашето семејство и пријатели.Широко се користи : рачно изработени, DIY одлуки обетки, Накит, додатоци, Накит Материјали за Правење Накит База, Earring Правење на Резерви.Полесни и повеќе удобно:Нашиот производ се согласува да ергономски дизајн, лесна тежина, одличен материјал го прави тоа свитливи и поудобно да се носат。Задржи вашето уво удобно е многу важно.По Продажбата на Услугата : Ние сме професионални за earring грб, earring кука, уво жица риба кука, earring одлуки снабдувач додатоци earring studs.Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.

Вака можеби ќе ви се допадне..