• Свеж
Ноќта на вештерките Прозорец Налепници 6 Листови / 80Pcs Гаден Прозорец Ѕид Decals, ноќта на Вештерките Прозорец Украси, Плашлив ПВЦ Прозорец Држи, Haunted ноќта на Вештеркит
zoom_in

Ноќта на вештерките Прозорец Налепници 6 Листови / 80Pcs Гаден Прозорец Ѕид Decals, ноќта на Вештерките Прозорец

DEN 191.76

Од стока
check Во продавницата

Гаден Декорација на ноќта на Вештерките : ноќ на Вештерките доаѓа!Нашите Скелет прозорец налепници се многу погодни за декорација на ноќта на Вештерките.Ова е забавен начин да се направи вашиот прозорец посебни и додадете повеќе ужасна ноќ на Вештерките празник вкус.Тоа е многу погодна за ноќта на Вештерките партија украси и подароци!.Креативни Идеи за Декорација на ноќта на Вештерките : Нашата ноќта на Вештерките прозорец налепници доаѓаат со 80 ноќта на Вештерките налепници, лилјаци, пајаци, духови, скелети, вкупно 6 листови.Големината на секој лист е 11in x 13.8 во.Можете да го организираме вашето начин за да додадете некои cuteness за вашата декорација на ноќта на Вештерките и го направи вашиот прозорец изгледа убаво.Високо-квалитетни материјали : Нашиот прозорец налепници се изработени од еколошки ПВЦ материјали, кои се безбедни и издржливи, еднократно, лесно да се прилепи, без лепило или лента, можете да нанесете себе.Тоа лесно може да се расклопуваат, без оштетување на стакло или напуштање на какви било траги.Широка употреба : ноќ на Вештерките прозорец држи се погодни за било каква мазна површина, како што се стакло, врати, прозорци стакло, кујната или бањата, плочки, и апарати за домаќинство.Тоа е исто така погоден за разни места, како што се двор кафулиња, ресторани, гонет куќи, итн.Забава за ноќта на Вештерките : Прозорец налепници имаат некои черепот дизајни, кои се многу страшно, но сите тие се слатки стилови, што луѓето кои не се премногу исплашени.Децата ќе падне во љубов со нив, бидејќи на своите неверојатни декоративни ефекти.Прво ја Исчистите површината со влажна крпа, исто Така, влажни делови кои треба да се вметнат.Излупете исклучување на налепница и се држи на површината.Цеди водата и воздухот изворот со картичка.Конечно, избришете го од вишокот вода со крпа и заврши.Полна месечина, гаден ноќта на Вештерките ноќ и черепи, духови, лилјаци, и пајаци се собираат заедно за да се создаде гаден ноќта на Вештерките атмосферата!.

Вака можеби ќе ви се допадне..