• Свеж
V-MAXZONE ДЕЛОВИ Опашка Светла VT999L Лево Задни светла Левата Страна Собранието Задни светла Собранието Опашка Светилка Возачот Страна Темно Бела Компатибилен со Опел As
zoom_in

V-MAXZONE ДЕЛОВИ Опашка Светла VT999L Лево Задни светла Левата Страна Собранието Задни светла Собранието Опашка

DEN 1734.48

Од стока
check Во продавницата

Опашката светлина, Задни светла за компатибилен со "Опел" Astra J 12/2009-.ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ : Опашка светлина / Plug-n-Игра за Инсталација / Пакет содржина : левата страна, возачот страна / Одобрување : одобрување E означени (стандард E) / во Боја : Темно Бела.Се ИЗРАЗАТ во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ : Ние ги користиме неколку курир компании и секогаш проверете и изберете најбрзо испорака опција на нашите клиенти.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние се грижиме за нашите клиенти!Ако не сте 100% задоволни со нашата внимателно одбрани производи, вие може да пакет на неупотребениот производ и да се врати тоа да ни го до 30 дена по добивањето тоа!.ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРОДАВНИЦА : Ние сме биле во подесување индустрија од 2008 година. Во моментов, ние нудиме на нашите производи во целиот свет во повеќе од онлајн продавници и ние знаеме колку е важно да ги задоволи на секој клиент.Можете да ни веруваат!.Производ description One година warranty Fits совршено да автомобил - Инсталација не предизвикува problems Product за десната рака сообраќај (RHT=LHD).Управувачот на левата страна на car Excellent замена за старите оригинални set Product се сосема нови, никогаш не се користат и првично спакувани.Пакет содржина : левата страна, возачот side Product details Product : Опашка light Approval : одобрување E означени (стандард E)Боја : Темно White Tail светлина компатибилен со "Опел" Astra J 12/2009-Задни светла за компатибилен со "Опел" Astra J 2009 2010 2011 2012 2013 2014-.

Вака можеби ќе ви се допадне..