• Свеж
xigua Мрзливост Круг Складирање Кошница со Памук Јаже се Справи со Големи Бебе Перење Ќебе Кошница Играчка Кошница Утешителот Перење Попречи
zoom_in

xigua Мрзливост Круг Складирање Кошница со Памук Јаже се Справи со Големи Бебе Перење Ќебе Кошница Играчка Кошница

DEN 2220.00

Од стока
check Во продавницата

【ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 】 - Нашите јаже складирање кошница е 20 x 14 инчи, што е доволно за чување бебе работи, ќебиња, утешители, ќебиња, фрли перници, перничиња, облека и полнети играчки, книги, списанија и повеќе. 【МАТЕРИЈАЛ】- Ова памук јаже кошница е направен од платно и ЈП Грб обвивка, што е водоотпорен, лесни, издржлив и лесен за чување бебе работи.Ја избришат или рака мие, не ја користете машината за чистење на кошница, тоа ќе ја оштети ЈП обложување. 【КОЛИЧКА за СКЛАДИРАЊЕ БИН】- Оваа играчка складирање кошница со cottom јаже рачки за максимална преносливост.И тоа може да биде укината надолу во рамна пакет кога не е во употреба за лесно, простор за заштеда на чување. 【ПОВОД】- Тоа е многу погоден за употреба во спални соби, бањи, перална соби, детски соби, расадници, занает соби или децата се игра области, итн. 【30 ДЕНА ГАРАНЦИЈА】- Вашето задоволство е голема чест за нас,па ние гарантираме за да понуди бесплатен замена или рефундирање ако нешто тргне наопаку за производ во рок од 30 дена.ФУНКЦИЈА 1. Материјал : Платно + ЈП обложување поставата + памук јаже се справи со 2. Димензии : 20 х 14 Инчен/50.8 x 35.56 cm 3. Функција : водоотпорен, свитлива, lighweight, лесно да се носат. 4. Пакет содржи : 1 x Круг Чување на Кутии за ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ Нашите јаже складирање кошница е 20 x 14 инчи, што е доволно за чување бебе работи, ќебиња, утешители, ќебиња, фрли перници, перничиња, облека и полнети играчки, книги, списанија и повеќе.МАТЕРИЈАЛ на Оваа памук јаже кошница е направен од платно и ЈП Грб обвивка, што е водоотпорен, лесни, издржлив и лесен за чување бебе работи.Ја избришат или рака мие, не ја користете машината за чистење на кошница, тоа ќе ја оштети ЈП обложување.КОЛИЧКА за СКЛАДИРАЊЕ БИН Оваа играчка складирање кошница со cottom јаже рачки за максимална преносливост.И тоа може да биде укината надолу во рамна пакет кога не е во употреба за лесно, простор за заштеда на чување.ПОВОД Тоа е многу погоден за употреба во спални соби, бањи, перална соби, детски соби, расадници, занает соби или децата се игра области, итн. 30 ДЕНА ГАРАНЦИЈА за Вашето задоволство е голема чест за нас,па ние гарантираме за да понуди бесплатен замена или рефундирање ако нешто тргне наопаку за производ во рок од 30 дена.

Вака можеби ќе ви се допадне..