• Свеж
HSLMDSD Табела Светилки,Ноќни Табела Светилка,Спална соба Декоративни E27 Ноќ Светлина дневната Соба Ноќната Светилки Креативни Дрво Биро Светлина Роденденски Подаро?
zoom_in

HSLMDSD Табела Светилки,Ноќни Табела Светилка,Спална соба Декоративни E27 Ноќ Светлина дневната Соба Ноќната Светилки

DEN 4003.20

Од стока
check Во продавницата

●Широко се Користи : Домот Дрвена Маса Светилка Може да Се Користи Како Идеално Ноќ осветлување во детската Соба, Како и Читање Светилка, Спална соба Ноќни Ламби, Како Канцеларија Светилка во Студијата, Кујна, Дневна Соба и Како Прелив Маса за Мала Маса Светилка. ●Модерен Дизајн Нордиските Табела Светилка : Модерна и Едноставна Табела Светилка е Направен од Цврст и Светлина Цврсто Дрво.Табела Светилка е Достапен во Три Верзии : Квадрат, Триаголник и Полигон. ●Декорација Стил : Дрво Кревет Светилка Благодарение на Едноставен Дизајн, Табела Светилка во Стилски Индустриски Дизајн Harmonizes со Речиси Секој Стил, без разлика Дали Гроздобер или Модерна. ●E27 Маса Светилка бел ден Има Сигурен Услуги на Клиентите.Ако Имате Било какви Проблеми со Овој Производ, Ние со нетрпение Очекуваме да Вашата Пораки.Ние Ќе ги Направиме Нашите да го Решите Вашиот Проблем. ●E27 Грло : на Маса Светилка Има Вклучите Кабелот за Полесно вклучување и Исклучување на уредот, Што Може да се Направи Многу Полесно за Вас, Погодна за Секој Извор на Светлина со E27 Штекер (Енергетска Класа а ++ за да Б, Максимална Wattage По Приклучок за 40 W). ( Не Содржи Сијалица).Вашето Задоволство е Наша Најголема Извршување.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас, Ние Ќе ви Одговори во Рок од 24 Часа.Стил : Модерна Simplicity Main Материјали : Wood Voltage : 110-240 VLamp Грло : E27 Number на Светилки : 1 Recommended Моќ По Светилка : Max 40 WSuitable Извор на Светлина : Led Светилка, Заштеда на Енергија Светилка, Блескаво Lamp Light Сијалица се Вклучени : Не Included Switch Тип : Копчето Switch Size : 20 Cm * 20 Cm / 26 * 23 Cm / 25 * 28 Cm Packaging Информации : 1 X Табела Светилка (Не Содржи Сијалица)Коментари и Contact If Имате Било какви Прашања, ве Молиме да бидат Слободни да Контакт.Ние Ќе Ви Одговори Што Е Можно Поскоро.Ако Нема Одговор во Рок од 24 Часа, Проверете на Спам во Вашето поштенско Сандаче.Понекогаш Тие Имаат Мало Задоцнување Поради Викенди или Празници.Ние со нетрпение Очекуваме да Вашата Позитивни Коментари.Контактирајте со Нас, Прво Пред да Заминете на некој Негативен Коментар.Нашата Цел е да Обезбедуваат Прва Класа на Услуги на Клиентите.Ние Ќе ги Направиме Нашите да го Реши Секој Проблем.

Вака можеби ќе ви се допадне..