• Свеж
Comix Телескопски Молив Случај, Симпатична Стои Молив Торбичка Канцелариски Организатор Торба, Пенкало Случај Носителот за Статистика Училиште Тинејџерите Девојка
zoom_in

Comix Телескопски Молив Случај, Симпатична Стои Молив Торбичка Канцелариски Организатор Торба, Пенкало Случај Носителот

DEN 287.76

Од стока
check Во продавницата

СИМПАТИЧНА ДИЗАЈН И ВИСОК КАПАЦИТЕТ : Овој молив случај има една симпатична мачка и куче, правење на вашиот живот полн со забава и повеќе убави.Тоа е доволно пространа да ги зачувувате и организирате вашите работи.ТЕЛЕСКОПСКИ МОЛИВ ТОРБИЧКА : На врвот на перото во чантата може да се повлече нагоре или укината надолу за да се прилагоди на висината на молив торба, се повлече торбичка нагоре и надолу за да се префрлите.Тоа е пенкало, молив носителот, стои на биро и да е лесно да се носат.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Молив случај е Направен од високо-квалитет на платно материјал, удобно да го допрам, и лесно да се чисти.Модерен метал патент дизајн, лесно да се отвораат и затвораат, силен, издржлив, убави, и великодушни.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА : Не само пен носителот може да се користи како молив торба, но, исто така, може да се користи како уметник торба, шминка торба, организација торба, патување додатоци торба, алатка торбичка, шминка држачот за четки, канцелариски складирање торба, монета чанта, канцеларијата на употреба, итн.Таа е погодна за девојки, момчиња, тинејџерите и возрасните, и жените.СОВРШЕН ПОДАРОК : пенкало случај е па толку симпатична!Верувај ми, тоа е најдобар практичен подарок за пријатели, деца, студенти, колеги, молив торба колектори, писатели и уметници. (Случај само, моливи не се вклучени).

Вака можеби ќе ви се допадне..