• Свеж
Ажурирани Телескопски Потоне Складирање Багажник, Прилагодлива Должина Телескопски Потоне Носителот, Проширување Кујнски Мијалник Организатор Решетката за Дома
zoom_in

Ажурирани Телескопски Потоне Складирање Багажник, Прилагодлива Должина Телескопски Потоне Носителот, Проширување

DEN 1644.00

Од стока
check Во продавницата

СКАЛАБИЛНИ ДИЗАЈН : Може да се задоволат различните потреби, погоден за различни големини на мивки, слободно да се прилагоди на должината, може да биде голем капацитет за складирање. (本店铺已品牌授权,品牌:fabalshop,商标号 : 90640287,跟卖必究!).КРПА БАР : Двојки како крпа бар!На елегантен дизајн ви дава уредни и чисти простор да се откажам и суви крпи, водење на вашата влажна крпа исушете, вентилирани, чиста и хигиенски исправна.ТАКВИТЕ ПОТРОШУВАЧКА : Креирајте Здравје средина со одржување на вашиот чистење уреди сува.Потрошувачка дупки се рамномерно распоредени, дозволувајќи им на вода за безбедно да излезете од дното давајќи им на вашите сунѓери и партали време правилно да се исуши.ЗАДЕБЕЛУВАЊЕ на МОЗОЦИ КУТИЈА : Лесно за чување чистењето прибор, како на пример, перење на садови за течни, рака sanitizer, четка сад топката, итн.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Дизајнирани за да бидат што е можно поедноставни, лесно да се отстранат и се мијат.На тока инсталација е постабилна и ќе не потресат. ღAdjustable да се вклопи во било која големина на фамилии голем капацитет за складирање Телескопски Потоне Складирање Рек ღ ღSpecification : ღ ღ Материјал : ABS ღ Големина : 36 CM × 9 CM × 5 CM ღ Тежина : 260g ღ Боја : Сина,зелена,црвена,жолта ღ ღPacking листата : ღ ღ 1 x Ажурирани Телескопски Потоне Складирање Решетката.

ღ Material:
ABS
ღ Size:
36CM × 9CM × 5CM
ღ Weight:
260g
ღ Color:
Blue,green,red,yellow
ღPacking list:
ღ 1 x Updated Telescopic Sink Storage Rack :

Вака можеби ќе ви се допадне..