• Свеж
Силна Брада Масло, Безбедно Брада Раст Масло, Сопруг за Дечко на Папата
zoom_in

Силна Брада Масло, Безбедно Брада Раст Масло, Сопруг за Дечко на Папата

DEN 251.76

Од стока
check Во продавницата

Намалување на брада furcation, направете ја вашата брада мазна, сјајна и силна.Содржи состојки на грозје, масло, безбедни и ефикасни, без штети на вашето тело.Се спречи губење на брада од намалува, длабоко придавам влогови на вашата брада или moustache.Лесно се апсорбира од страна на брада, подобрување на сувост, чеша и стимулација.Помага да се забрза брада на здрав раст, додека смирување и климатизација брада. 1. Содржи состојки на грозје, масло, безбедни и ефикасни, без штети на вашето тело.2. Намалување на брада furcation, направете ја вашата брада мазна, сјајна и силна.3. Лесно се апсорбира од страна на брада, подобрување на сувост, чеша и стимулација. 4. Се спречи губење на брада од намалува, длабоко придавам влогови на вашата брада или moustache.5. Помага да се забрза брада на здрав раст, додека смирување и климатизација брада.6. Погоден за сите типови на брада, идеален подарок за вашиот папа, сопруг, дечко, и на себе си.

Item Type:
Men Beard Oil
Color:
As Pictures Show
Net Content:
30ml
Package List:
1 * Beard Oil :
1 * Beard Comb :
1 * Manual :

Вака можеби ќе ви се допадне..