• Свеж
Интересно Сензорни fingertip Врти Играчка, Прстот се Врти Играчка Врти врвот Играчка, со deformable Синџир, Механички Спирала Twister, fingertip жиро, Децата Возрасни Декомпресија И?
zoom_in

Интересно Сензорни fingertip Врти Играчка, Прстот се Врти Играчка Врти врвот Играчка, со deformable Синџир, Механички

DEN 455.76

Од стока
check Во продавницата

Овие deformable fidget играчки се направени од високо трајни и здрав пластика, која сигурно ќе можат и да се спречи transformable синџир од кршење кога паѓа надолу.Деформирани механички спирала twister fingertip може да ви помогне да ја подобри вашата способност за координација на очите и рацете, брза реакција логично размислување и имагинацијата.Fidget фабрика се играчки се лесно да се игра, тоа ви овозможува да се игра без размислување, нека вашиот мозок да има одмор.Можете да го играат по работа или по завршувањето на училиштето, тоа може да ви помогне да ја намали вашиот стрес и анксиозност.На transformable fingertip врти играчка се transformable, тоа може да се менува во различни форми, според вашата сопствена фантазија за самостојно.На Deformable фабрика може да биде креативен и практичен подарок за вашите деца или вашите пријатели со анксиозност.Можете да испратите вашите семејства, пријатели, како Божиќ, Роденден, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, Децата Ден подарок.На Deformable фабрика може да биде креативен и практичен подарок за вашите деца или вашите пријатели со анксиозност.Можете да испратите вашите семејства, пријатели, како Божиќ, Роденден, денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките, Децата Ден подарок.

Вака можеби ќе ви се допадне..