• Свеж
JYEMDV 10pcs USB Прилагодливи Брзина Фан Модул Правец на ветер Гувернерот Компјутер Ладење Mute
zoom_in

JYEMDV 10pcs USB Прилагодливи Брзина Фан Модул Правец на ветер Гувернерот Компјутер Ладење Mute

DEN 489.60

Од стока
check Во продавницата

Влезен напон : DC4 V-12 V.Излезен напон : DC2.5 V-7.5 V. Номинална моќност : 5 W (не преоптоварување употреба).Карактеристики на производот : USB брзината на вентилаторот на вредноста, stepless брзина на прилагодување.Можете да ги користите со приклучување во 5 V USB интерфејс.Пакетот вклучува : 10 x Брзина на Ветрот Governor①. 5 V USB машки input②. 5 V USB input③. 5 V USB вентилатор output④.Вклучете indicator⑤.Контрола на брзината knob со switch, ветрот, брзината се зголемува насока на стрелките на часовникот, се намалува брзината на ветерот спротивно од стрелките на часовникот.

Вака можеби ќе ви се допадне..