• Свеж
Negeek 7x5FT Полиестер Снегулка Златен Сјај Божиќ Дрво Ѕид Празник Фотографија Позадина Божиќ Селски Штала Гроздобер Дрвена Позадина за Семејството Партија Декорација
zoom_in

Negeek 7x5FT Полиестер Снегулка Златен Сјај Божиќ Дрво Ѕид Празник Фотографија Позадина Божиќ Селски Штала Гроздобер

DEN 455.76

Од стока
check Во продавницата

Материјал : се Направени од издржлив, навремено отпорни на полиестер, перат и еднократно.На набори може да биде лесно да се отстрани за да вратите повеќе реални позадина.Боја : употреба на high-definition дигитално печатење и боење технологија го прави модели на позадината крпа погледнете повеќе живописни и lifelike.Пакување : содржи Само парче од позадина крпа.Големината е 7 (ширина) x 5 (висина) ft.Применливи Повод : Божиќ децата партија photoshoot фотографија банер студио позадина реквизити.Топло совети : Поради позадина е укината пред превозот неизбежно е дека ќе има набори кога ќе примите позадина За подобра употреба, можете да го отстраните набори со пареа железо пред да се користат.Поради тоа што е направена од полиестер, нема потреба да се грижите за ефектот на пареа на боја, и набори може да се отстранат на повеќе премногу лесно.Ова е исто така најголемата разлика меѓу полиестер и винил.Ние сме тим специјализирана во областа на дизајн и производство на позадина ткаенини.Ние може да ви обезбеди со персоналните и кориснички услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба.Ние обезбедуваме 365-ден се врати и размена на услуга.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.

Вака можеби ќе ви се допадне..