• Свеж
Црна Кањонот Aloha E Komo Mai Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман
zoom_in

Црна Кањонот Aloha E Komo Mai Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

DEN 1221.84

Од стока
check Во продавницата

Мирис : Aloha E Komo Мај (Сонце бакна frangipanis, plumerias, freesias директно од тропските предели).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Додадете екстра хидратација со нашите спреј во коса масло.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 1 Мл Коса Масло.Мирис : Aloha E Komo Мај (Сонце бакна frangipanis, plumerias, freesias директно од тропските предели).

Вака можеби ќе ви се допадне..