• Свеж
Qinyayoa Накит Сад, Dustproof Десктоп Организатор Труд Заштеда Удобен со Силиконска Лента за Накит за Шминка Додатоци за Стационарни(Портокал)
zoom_in

Qinyayoa Накит Сад, Dustproof Десктоп Организатор Труд Заштеда Удобен со Силиконска Лента за Накит за Шминка Додатоци

DEN 407.76

Од стока
check Во продавницата

[Голем Капацитет] Десктоп фиока за складирање, супер голем капацитет за складирање не е неуредна, може да се сместат многу мали објекти и предмети. [Инсталација Слободни Дизајн] DIY слободни редење комбинација, со не се лизга картичка на дното, слободни редење без колапс. [Течно Отворање и Затворање] Погодно да се земе, на фиока се отвора и затвора непречено, добар употреба искуство, врвна функционалност. [АБС Материјал] по Можност АБС материјал, мазна текстура, мазни рабови и не burrs, меки силиконски материјал, работна сила за заштеда на енергија и удобен. [Широка Примена] Врвот складирање дизајн, со голема фреквенција на употреба на објекти поставени, може да се спречи козметика, прст накит, канцелариски материјал, итн.Функција : 1. [Голем Капацитет] Десктоп фиока за складирање, супер голем капацитет за складирање не е неуредна, може да се сместат многу мали објекти и предмети.2. [Инсталација Слободни Дизајн] DIY слободни редење комбинација, со не се лизга картичка на дното, слободни редење без колапс.3. [Течно Отворање и Затворање] Погодно да се земе, на фиока се отвора и затвора непречено, добар употреба искуство, врвна функционалност.4. [АБС Материјал] по Можност АБС материјал, мазна текстура, мазни рабови и не burrs, меки силиконски материјал, работна сила за заштеда на енергија и удобен.5. [Широка Примена] Врвот складирање дизајн, со голема фреквенција на употреба на објекти поставени, може да се спречи козметика, прст накит, канцелариски материјал, итн.Спецификација : Предмет Тип : Складирање Box Material : ABS, Silicone Size : Прибл. 20.5 x 19.5 x 7,6 cm / 8.1 x 7.7 x 3.0 во(Големината е Мерени Рачно, Не Може да Биде Мала Девијација)Функција : Лесен за Употреба, Без Инсталација и Редење, Повеќе Лесен Пристап до Објектите, Слободни Редење Комбинација, Мулти Слоеви Редење Употреба, Проширување на Вертикална Простор за Складирање Пакет Листа : 1 x Storage Box1 x Силиконска Лента.

Item Type:
 Storage Box
Material:
ABS, Silicone
Size:
Approx. 20.5 x 19.5 x 7.6cm / 8.1 x 7.7 x 3.0in(The Size is Measured Manually, There May Be Small Deviation)
Function:
Easy to Use, No Installation and Stacking, More Convenient Access to Items, Free Stacking Combination, Multi Layers Stacking Use, Expanding Vertical Storage Space
Package List:
1 xStorage Box1 x Silicone Strip :

Вака можеби ќе ви се допадне..