• Свеж
Интра Убавина Volumizing Биотин Остави во, 8 Fl. Оз
zoom_in

Интра Убавина Volumizing Биотин Остави во, 8 Fl. Оз

DEN 479.76

Од стока
check Во продавницата

Видно ја зголемува јачината на звукот и телото.Исполнет со Задебелување на растенија.Промовира здрав раст на влакното.Трансформира изгледот на тенок, рамен на косата.Нема повеќе лоши коса дена поради проретчена коса и сув скалп.Здрава коса за задоволни клиенти.Ние нудиме 100.

Вака можеби ќе ви се допадне..