• Свеж
Преносни Хард Школка Заштитна Маска, Розова Симпатична мачка шепа Складирање Торба
zoom_in

Преносни Хард Школка Заштитна Маска, Розова Симпатична мачка шепа Складирање Торба

DEN 431.76

Од стока
check Во продавницата

Голем капацитет : висок квалитет пре-сече пена за внатрешни работи.Патент мрежа торба : мрежа торба е добро организиран и безбедно.Преносни и флексибилни : опремен со удобни рамо, рака и да не се лизга рачка, тоа може да биде лесно да се врши на патот.Совршена заштита : На трајни тешко ЕВА школка е направен од балистички најлон, водоотпорен и shockproof.Уникатен дизајн : сладок изглед.

Вака можеби ќе ви се допадне..