• Свеж
Духовност Buddism Будистички Јоги Месечината Фази Пчела PopSockets Swappable PopGrip
zoom_in

Духовност Buddism Будистички Јоги Месечината Фази Пчела PopSockets Swappable PopGrip

DEN 359.76

Од стока
check Во продавницата

Совршен Зен дело за било филозоф кој сака филозофија.Оваа духовна дизајн е идеален за секој Будист, кој мисли за јога.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Совршен Зен дело за било филозоф кој сака филозофија.Оваа духовна дизајн е идеален за секој Будист, кој мисли за јога.

Вака можеби ќе ви се допадне..