• Свеж
Хартија за Управување со Животински Модел Декоративни Комунални Ткиво Фармацевт Домаќинство Дом Салфетка Организатор Голем Капацитет, Или Хартиена Крпа Држачот ?
zoom_in

Хартија за Управување со Животински Модел Декоративни Комунални Ткиво Фармацевт Домаќинство Дом Салфетка Организатор

DEN 1679.52

Од стока
check Во продавницата

Одличен подарок : Тоа може да се користи како подарок, совршен избор за дами, мајки, сестри и пријатели.Просечна поместена база на модерната ткиво носителот штити countertop од гребнатини. 100% сосема нов и висок квалитет.Компатибилен со повеќето се тркалаат трудови, тоа е поудобно да се користи и лесно да се соберат.Убава пеперутка ткиво носителот декорација е вреди да се покажува, пеперутка ткиво носител е и убава и практична!Тоа изгледа домот, во кујна декорација, погоден за секое семејство.Хартија за Управување со Животински Модел Декоративни Комунални Ткиво Фармацевт Домаќинство Дом Салфетка Организатор Голем Капацитет, или хартиена крпа држачот за бања дневна соба и кујна, спална соба countertop стојат decorative Features : 100% сосема нов и висок quality Compatible со повеќето се тркалаат трудови, тоа е поудобно да се користи и лесно да се соберат.Просечна поместена база на модерната ткиво носителот штити countertop од гребнатини.Книжно марамче носител е направен од високо-квалитет на железо материјал, а на дното има цврста стабилност.Одличен подарок : Тоа може да се користи како подарок, совршен избор за дами, мајки, сестри и пријатели.Убава пеперутка ткиво носителот декорација е вреди да се покажува, пеперутка ткиво носител е и убава и практична!Тоа изгледа домот, во кујна декорација, погоден за секое семејство.Спецификација : Материјал : Metal Size : Прибл. 16x17x24 cm/6.3x6.7x9.45 in Package Вклучува : 1x Хартиена Крпа Holdernote : ве Молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не ум пред цел.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Material:
Metal
Size:
Approx. 16x17x24 cm/6.3x6.7x9.45 in
Package Includes:
1x Paper Towel Holder
note:
Please allow 1-2cm errors due to manual measurement, make sure that you do not mind before you order.
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Вака можеби ќе ви се допадне..