• Свеж
Црна Кањонот Грешка Сок Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман
zoom_in

Црна Кањонот Грешка Сок Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

DEN 2241.60

Од стока
check Во продавницата

Мирис : Грешка Сок (јагода, кајсија, праска, candied банани).Црна Кањонот Шампон и средство за смекнување на косата, додава сјај и хидратација на косата.Додадете екстра хидратација со нашите спреј во коса масло.Достапни во 1000 мирис опции. 16 Оз Шампон, 16 Оз Клима Уред, 1 Мл Коса Масло.Мирис : Грешка Сок (јагода, кајсија, праска, candied банани).

Вака можеби ќе ви се допадне..