• Свеж
gaoweipeng Ратан Плетени Кошници, Еко-Пријателски Кошеви Декорација, Природен рачно изработени Ткаени Овошје Леб Кошница, за Полиците и Дома Организатор Кутии,Медиум
zoom_in

gaoweipeng Ратан Плетени Кошници, Еко-Пријателски Кошеви Декорација, Природен рачно изработени Ткаени Овошје

DEN 929.76

Од стока
check Во продавницата

[ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ] : Нашата леб сад е 100% рачно изработени со природни ткаени трајни и еко-пријателски бамбус.Ве молиме имајте на ум дека овие кошница оркестарот производи се целосно рачно изработени, па големини може да се разликуваат ± 1 инч. [3 ГОЛЕМИНИ ЗА МУЛТИ-ФУНКЦИИ] : На варијација на големината се прилагодат на различни барања за овошје, зеленчук, леб лебови, бонбони, и други колачи, грицки, одличен за да се организира сѐ и сешто.На baskests може да се применува секаде, како што кујна, livingroom, спална соба, бања, countertop, централен, партија, затворен простор, на отворено, преносни за пикник. [ОВОШЈЕ КОШНИЦА] : Привлечни ткаени шема додава убав селски мелодија за секој простор.Соголени, таа има мека, сенди на ѕвонење.Нови кошница е полесен во боја.По време е врнежите, ова овошје кошница ќе се покаже на класичен и гроздобер стил. [SIZE] : Сите Големина се Поддржани за Измената. 13cm,17cm,23cm.Мало,Средно,Големо Бамбус Кошница На Издржување На Послужавник. [КВАЛИТЕТНА УСЛУГА]Ако имате било какви прашања во врска со нашата рака-плетени складирање кошеви, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви обезбеди со задоволително решение.Инструкции : - Функции : Дома декорација, food & drink служат послужавник - Простории : Дневна соба, трпезарија, кујна, спална соба, бања, канцеларија - Грижи : Чистење со влажна крпа и исушете во air Material : Бамбус + Rattan Style : pastoral Product Големина : (Дијаметар x Висок)+ S : 5.1" D x 3.5" H+ M : 6.7" D x 3.7" H+ L : 9" D x 3.9" HPackage Вклучува : 1piece ратан овошје basket Note : 1.Како резултат на различните стандарди за мерење алатки, постои мала грешка во големина.Ве молиме да земете во вистинскиот објект како стандард.2.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Кликнете "Додај во Кошничката' и 'КУПИ СЕГА се'!100% Гаранција За Квалитет.

Вака можеби ќе ви се допадне..