• Свеж
Snlope 12V 2A AC Адаптер Апарат Компатибилен со Pandigital PAN1502 W02 Рамка PAN1201W01
zoom_in

Snlope 12V 2A AC Адаптер Апарат Компатибилен со Pandigital PAN1502 W02 Рамка PAN1201W01

DEN 1200.00

Од стока
check Во продавницата

12 V 2 A AC Адаптер Апарат Компатибилен Со Pandigital PAN1502 W02 рамка PAN1201 W01. ✔【Текст】 : AC 100-240 V 50/60 Hz. ✔【БЕЗБЕДНОСТ】 : Со меѓународните квалитет, сертификација орган, нашите производи се во согласност со врвот индустриски стандарди, и вклучуваат бројни безбедносни механизми, вклучувајќи заштита од краток спој, overvoltage, прекуструјна и внатрешни прегревање. ✔【Производ Функција】КОМПАКТЕН ДИЗАЈН и НИСКА ПОТРОШУВАЧКА го прави идеален за преземање на околу и користење дома. ✔【За Поддршка на производот】:Ако имате било какви други прашања,ве Молиме contant услуги на клиентите.Snlope 12 V 2 A AC Адаптер Апарат Компатибилен Со Pandigital PAN1502 W02 рамка PAN1201 W01.

Вака можеби ќе ви се допадне..