• Свеж
Виткање Ѕид Монтирани Фен Рек Фен Облека и Крпа Железница за Внатрешна и Бања (Димензии : 40cm) (40cm)
zoom_in

Виткање Ѕид Монтирани Фен Рек Фен Облека и Крпа Железница за Внатрешна и Бања (Димензии : 40cm) (40cm)

DEN 1872.00

Од стока
check Во продавницата

Ѕидот монтажа на облека, фен.Со огромен капацитет на носивост 80kg.Компактен од ѕид, се Отвора за сушење,Виткање.Алуминиум страни,достапен во 3 големини 40/80x32x40cm.Лесен за употреба и Едноставен за инсталација ,(без дупчење, удирање ,двојна употреба, производот не содржи лепак) Забелешка : Удар со електричен ударна со една вежба со дијаметар од 6 mm.Карактеристики: ИНТЕЛИГЕНТЕН ДИЗАЈН : алишта за сушење стојат дела умно да се зачува простор.Се повлече од ѕид за да се прошири своите капацитети, а кога не е во употреба, едноставно пати назад до против ѕид, како хармоника.ЕДНОСТАВЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : ѕидот монтирани clothesline е лесно да се постави.Едноставно прикачите правилно да ѕидот со вклучени додатоци и таа е подготвена за употреба.Тоа ќе останат цврсти и издржливи.СОВРЕМЕНИ МАТЕРИЈАЛИ : алишта за сушење застане се направени од издржлив, силна метал кој може да издржи тежина од мокри или влажни за перење.Тоа нема да рѓа или пауза лесно Удар бесплатна инсталација чекор 1. Сува ѕидот со илјада коса 2. Се применуваат лепак да се назад на основната лента 3. Рамномерно притиснете на база на утврдените позиција за околу 10 секунди. 4. Потоа кликнете на помошни лепак 5. Почекајте 48 часа, лепак solidifies (двојно сезоната време) на Овој производ не содржи лепак Удар инсталација чекор 1 Место на производот на ѕидот на инсталацијата марко марко 2. Удар со електричен ударна со една вежба со дијаметар од 6 mm 3. Пренос на ширењето на пластика и израмните испакнати пластични главата со машки нож 4. Усогласат дупка позиција, се стегне одредување на завртка, во близина на декоративни капа, а заврши.Белешки : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. 2. Поради лични мерење техника е различна, може да биде 1-3cm грешка на физички.Ви благодариме!.

Вака можеби ќе ви се допадне..