• Свеж
7.2 V WPNN4044AR WPPN4012-Р HNN9628AR HNN9628A HNN8308A PMNN4005 HNN8133C HNN9701A Замена на Батеријата за полнење за Motorola PTX600 CP450-апарат gp600 GP308 GTX Приватност Плус Преносни MTX638 GP88S GTX LTR Преносни
zoom_in

7.2 V WPNN4044AR WPPN4012-Р HNN9628AR HNN9628A HNN8308A PMNN4005 HNN8133C HNN9701A Замена на Батеријата за полнење

DEN 1326.96

Од стока
check Во продавницата

Целосно Компатибилен со PTX600 CP450-апарат gp600 GP308 GTX Приватност Плус Преносни MTX638 GP88 S GTX LTR Пренослив.Батеријата Спецификации : 1800m Ah, 7.2 V, 12.96 Пот.Ni-МЗ Тип на Батерија. 500 пати на импулс празнење.Сертифицирани со ISO9001, Ro HS, CE, UN38.3, и MSDS.Целосна Наплата или Слободна Замена без Причина за 60 Дена. - Компатибилен Модел : PTX600 CP450-апарат gp600 GP308 GTX Приватност Плус Преносни MTX638 GP88 S GTX LTR Преносни - Компатибилен Батеријата Дел Број : WPNN4044 AR WPPN4012-Р HNN9628 AR HNN9628 A HNN8308 A PMNN4005 HNN8133 C HNN9701 A HNN9628 R WPNN4040 HNN9628 B HNN9808 B HNN9628 WPNN4040 AR Совети Пред да Купите ве Молиме потврдете го на соодветен модел и батеријата дел број внимателно пред да го купите.Ако не сте сигурни, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Вака можеби ќе ви се допадне..