• Свеж
Смола Бенд Компатибилен со Apple Види 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm Хривнија Подароци за Жените и Мажите, Easly Замена на Рака со Нерѓосувачки Челик Тока, Прилагодлив Smartwatch Бендови з?
zoom_in

Смола Бенд Компатибилен со Apple Види 38mm 40mm 41mm 42mm 44mm 45mm Хривнија Подароци за Жените и Мажите, Easly

DEN 263.76

Од стока
check Во продавницата

❤ Компатибилен Apple Види Серија ❤ - LAVECAR Apple Види 7 бенд може да се применува за сите i Watch серија вклучувајќи Серија 7, Серија 6, Серија SE, Серија 5, Серија 4, Серија 3, Серија 2, Серија 1, Спорт, Nike+, Издание, итн. ❤ Домот & Луксузни ❤ - гроздобер смола замена бенд дизајниран како убава нараквица со 14 трендовски бои да се избере, прилично убаво за жените, кожата-пријателски, тенки и зачудувачки. ❤ Светлина-тежина & Отпорен на Вода ❤ - Високо квалитетни природни смоли синџир линкови и нерѓосувачки челик анти- ' рѓа затворач, прави се види рака е многу лесен и удобен за носење, исто така, водата се спротивстави и издржливи. ❤ Лесно да ја промените големината ❤ - Apple види хривнија зглоб бенд за жените е прилагодлив, можете лесно со линк отстранување алатка (вклучена), која одговара на повеќето зглобовите 5.5"-7.5" (14 -19cm). ❤ Било каде да се Носат & секое време да контактира ❤ - LAVECAR smartwatch wristband одговара на сите секојдневни прилики или спорт. 1-Година безусловна враќање или повраток е загарантирана, ве молиме да се купи со доверба и се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време.Како резултат на различните екрани, може да имаат мала боја разлика од физичкиот око смисла.Се извинуваме за сите непријатности.Само 1pc на смола види бендови(iwatch НЕ се вклучени).Ние обезбедуваме види ремени во две големини, ве молиме проверете ја точната големина на задната страна на вашиот apple се види пред купување.LAVECAR гроздобер хривнија бенд за Apple се Види е дизајниран со стилски естетика и премиум смола, компатибилност со.Apple се Види 44mm 38mm 40mm 42mm 45mm 41mm, i Watch серија 7 6 SE 5 4 3 2 1, СИТЕ МОДЕЛИ.Ве молиме изберете соодветно.ТОПЛО СОВЕТИ : .Како резултат на различните екрани, може да имаат мала боја разлика од физичкиот око смисла.Се извинуваме за сите непријатности.Само 1pc на смола види бендови(iwatch НЕ се вклучени).Ние обезбедуваме види ремени во две големини, ве молиме проверете ја точната големина на задната страна на вашиот apple се види пред купување.

Вака можеби ќе ви се допадне..