• Свеж
Harilla 2 парчиња Јасен Датотека Папка Кутија Списание Заштитник Документи Организаторите на Носителот
zoom_in

Harilla 2 парчиња Јасен Датотека Папка Кутија Списание Заштитник Документи Организаторите на Носителот

DEN 421.20

Од стока
check Во продавницата

Една Кутија Мулти-цел : е практичен избор за статистика и живот.Тоа може да се продавница за канцелариски документи, мали предмети, итн.Двојно Тока & се Справи со Дизајн : двоен тока има добра стабилност, силна запечатување, спречува губење на документи и статии, лесно е да се врши и снимање во кое било време.Материјал : Изработени од квалитетни PP материјал, фирма и издржливи, круг работ без брус, прецизната изработка, добра флексибилност и издржливост.Уредни Класификација : земете тоа на прв поглед, транспарентна кутија тело, лесно да ги видите вграден документи, и чувајте го на чиста и уредна.Транспарентен Датотека Кутија : уредно поставени, лесно складирање, уредни класификација, лесно да се земе и да се зачува простор.Опис : - Транспарентно Датотека Кутија : уредно поставени, лесно складирање, уредни класификација, лесно да се земе и да се зачува простор. - Уредни Класификација : земете тоа на прв поглед, транспарентна кутија тело, лесно да ги видите вграден документи, и чувајте го на чиста и уредна. - Една Кутија Мулти-цел : е практичен избор за статистика и живот.Тоа може да се продавница за канцелариски документи, мали предмети, итн. - Материјал : Изработени од квалитетни PP материјал, фирма и издржливи, круг работ без брус,прецизната изработка, добра флексибилност и издржливост. - Double Buckle & се Справи со Дизајн : двоен тока има добра стабилност, strongsealing, спречува губење на документи и статии, лесно е да се carryout и снимање во кое било време.Големина на Табела : А5 Тенка : 24×17×2cm/9.45×6.69×0.79inch A5 Дебели : 23.5×16×3.8 cm/9.25×6.30×1.50 inch Package Вклучува : 2 X Транспарентен Датотека Box Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Вака можеби ќе ви се допадне..