• Свеж
Hegebeck 20PCS Златни Метални Копчиња Високо-Одделение за Шиење Копчето 25мм 18mm Западен Стил Станот во Облик на Исклучителна Копчиња за Шиење High-end Палта Палто DIY Изработка
zoom_in

Hegebeck 20PCS Златни Метални Копчиња Високо-Одделение за Шиење Копчето 25мм 18mm Западен Стил Станот во Облик

DEN 266.16

Од стока
check Во продавницата

【Совршен Дизајн】 Постои дупка во средината на секоја сјајни метал копчето, погодно за вас да се шие нив на облека од провира дупка; Кога вашиот палта недостаток на едно копче, или сакате да ги красат облеката, оваа деликатна злато копчето е вашиот идеален избор. 【Доволно Количество】 Доаѓа со 20 парчиња метални копчиња во пакет, опремен со око-фаќање на злато во боја, голема количина може да се осигура вашата различни дневни користи и исто така можете да ги споделите со вашите пријатели и членови на семејството, без да се грижиш за недостатокот или загуба. 【Премиум Материјалот】 Метал Копчето е направен од високо-крај Легури, направена со убаво изработка, повеќе здрав од пластични копчиња, отпорни да избледи и ' рѓа, не е лесно да се скрши или да се деформира, трајни производи за траен употреба.Се исполнат на животната средина барања. 【Пакет Вклучуваат】 20pcs high-end метални копчиња; Голема Копчето : 25мм/1inch; Мали Копчето : 18mm/0.71 инчен; Кутија за Складирање : 140 x 100×25mm/5.5×4×1inch; По боја по 10pcs, лесни и минимално. 【Широк Спектар Употреба】 Идеален за Поправање или за шиење облека и предмети на кои треба да се обезбеди drawstrings како што се високо-одделение палта, windbreakers, надолу јакни, памучна облека, секојдневен облека, ранци, чанти, чевли, играчки, или како декорација.Спецификација : 1. Може да се користи за декорација, како на пример, многу шиење, - карта во донесувањето одлуки, рачно изработени копчето слики или други проекти, повеќе fashional за облека. 2. Високо-квалитетни алуминиумски копчиња ќе се потрајни од обични дрвени копчиња, и нема да попуштат како дрвени копчиња.Се задоволат вашата потреба за измената на вашиот DIY и занает проект. 3. Метални Копчиња имаат многу деликатна шема дизајн на нивниот изглед.Тоа го прави на обичните копчиња повеќе елегантна и може да остави длабоко влијание врз луѓето.Бренд Име : Hegebeck Име на Производ : Метал Копчето Материјал : Поле : Пластика; Метални Копчето : висок квалитет на Алуминиум Боја : Златна Кутија Димензии : 140 x 100×25mm/5.5×4×1inch Голема Копчето : 25мм/1inch Мали Копчето : 18mm/0.71 инчен Пакет Содржина : 20pcs Метал Копче, 1×пластична кутија за складирање Топло Забелешка : 1. Ве молиме проверете ја големината на копчиња внимателно да се погодни за вашата облека. 2. Мали предмети не се погодни за деца и домашни миленици,ве молиме да се задржи на копчињата надвор од дофат на нив. 3. Се должи на разликите помеѓу различни агли, не може да биде малку поинаков од слики. 4. Ние обезбеди по-продажба на услуги.Кога имате било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите мешајте додека не се задоволни.

Вака можеби ќе ви се допадне..