• Свеж
2pc Анти- ' Рѓа Алуминиум Легура Велосипед Чаша Носителот Погоден за Колички Велосипеди инвалидски Колички Мотоцикли
zoom_in

2pc Анти- ' Рѓа Алуминиум Легура Велосипед Чаша Носителот Погоден за Колички Велосипеди инвалидски Колички Мотоцикли

DEN 473.76

Од стока
check Во продавницата

Добар велосипед спортски додатоци.Ултра-мала тежина, намалување на товарот.Држете го пијалаци шише цврсто.Ќе не ' рѓа, пукнатина или нула метални материјали.Донесе многу погодности за вашиот отворено спортски и патување.Едноставен и практичен дизајн, лесно да се носат. *4 навртки, вклучувајќи : завртката е стандардна големина на шишето кафез, препорачливо е да се користат подлошки за да го поправам firmly6061-T6 термички обработени алуминиум : високо-квалитетни материјали и производствени процеси, со дополнителна сила и издржливост, и мала тежина, 2.1 унци (61 грама) секоја*Лесно да го инсталирате : Користете 4mm хексагонална клуч (вклучено) за да го поправат кафез во завртка дупка на рамката.Ве молиме имајте предвид-велосипедот рамка бара навој дупки да се инсталира на cage Water шише : 26-унца шише за вода се вклопува удобно; максималниот дијаметар на шишето е 3 инчи (762 mm).Раката на шишето кафез е завиткан околу шише и да се држат цврсто и сигурно, па вие не мора да се грижите за испаѓање, додека возат.Материјал : 6061-T6 термички обработени алуминиум alloy Net тежина : 2.1 унци (61 грама) x 2 packs Size : 72mmx62mmx150mm (должина x ширина x висина)пакет вклучува : 4 screws1 x 4mm Ален key2 x велосипед шише cage Please забелешка-велосипедот рамка бара навој дупки да се инсталира на кафез.

Вака можеби ќе ви се допадне..