• Свеж
YFJBHDIAN Неправилни Форма Тепих Ултра Мека Килим за Расадник Деца Соба, Мека патосници за Игра Симпатична Индексирање Перница Активност Мат Деца Кат Игра Мат за Детск?
zoom_in

YFJBHDIAN Неправилни Форма Тепих Ултра Мека Килим за Расадник Деца Соба, Мека патосници за Игра Симпатична Индексирање

DEN 1583.76

Од стока
check Во продавницата

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. 【Супер Мека Површина Тепих】бушава површина тепих е мека на допир чувство и одлична текстура, а меки тепих е совршен за деца декор, не само што изгледаат слатко и fashional, но исто така да креирате топло и удобно место за децата. 【Иновативниот Дизајн и Уникатен Стил】Луѓето да падне во љубов со областа килим на прв поглед, бидејќи на својот уникатен дизајн, меко и пријатно чувство, богата со тактилни жалба дизајн килим различни акцент на вашиот постоечки оркестарот за најдобри визуелни ефекти. 【Премиум Меки Дома Декор Килим】Овој стилски кожен килим има екстремни мазна на допир.Супер меки fuzzy килим додава еден допир на елеганција на вашата детска соба, ги тргнеме чевлите и одиме сите околу спалната соба, чувството на мека, нов, дебели тепих под твоите нозе. 【Грижи Инструкциите】ве Молиме обидете се да го рака мие или избрише чисти,потоа се тресат тоа да пената до faux крзно и да се избере веб-сајт што е добро вентилирани, лежеше килим надвор или висат да се исуши природно, ве молиме да не го користите фен. 【Најдобар Подарок за Вашето Семејство】Даде на подарок на крајната забава за секое дете оваа сезона со овој прекрасен овча килим!Бидејќи нејзиниот стил е прилично неутрално и минималистички, оваа ултра мека меки теписи може да се ужива од страна на речиси сите.Површина Тепих Свилен Долго Волна Тепих за Дневна Соба и Спалната соба на Децата Играат Дом Дома Декор Килим Карактеристики : меки тепих е мека на допир и има одлична текстура, кој е многу соодветен за детската соба декорација Меки тепих не само што изгледа симпатична и модерен, но, исто така, создава топол и удобен простор за деца Својот уникатен дизајн, меко и пријатно чувство, да се добие на најдобриот визуелен ефект Стилски килими имаат исклучително мазна на допир, и тактилни дизајн килими се сосема различни од вашиот постоечки украси Спецификација : Име на Производ : Неправилната форма тепих Материјал : Имитација кашмир Информации : 【1】Производ големина е чисто рачни мерења на локации, може да се мали грешки, ве молиме да се разбере 【2】На руг ќе биде укината кога испораката, па тоа може да имаат набори, не грижете се, стави tiled за 3-5 часа на браздата ќе исчезне 【3】Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, ве Молиме оставете мала боја разлика пакетот вклучува : 1 * Неправилни форма тепих.

Product Name:
Irregular shape carpet
Material:
Imitation cashmere
Notice:
【1】Product size is purely manual measurement, there may be slight errors, please understand :
【2】The rug will be folded when delivery, so it may have creases, don’t worry, put it tiled for 3-5 hours the crease will disappear :
【3】Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item, Please allow the slight color difference :
The package includes:
1 * Irregular shape carpet :

Вака можеби ќе ви се допадне..