• Свеж
Godood Тешки Случај за Samsung Галакси Z Флип 3 5G 2021, Солиден Браник Оклоп со Камерата во Капакот Заштита Прстен Носителот Стојат Shockproof Браник Гума Defender Мажите Отворено Под
zoom_in

Godood Тешки Случај за Samsung Галакси Z Флип 3 5G 2021, Солиден Браник Оклоп со Камерата во Капакот Заштита Прстен

DEN 359.76

Од стока
check Во продавницата

[Компатибилен Со] Исклучиво наменета за Samsung Галакси Z Флип 3 5 G 2021 САМО, .Ве молиме проверете ги модел на телефон пред купување. 【Имајте на ум дека】безжични полнење не е поддржан. [Мулти-funcion Потпирачот] Метал потпирачот може да ротира 360°, лесно да ги ротира и здрав на случајот.Изградена во потпирачот ви дава погодност за да се види видеа и филмови hands-free со саканата удобност и стабилност. [Прецизни Исечок] Овој заштитен телефонски случај со сите копчиња и интерфејс user-friendly дизајн за да се избегне често демонтажа.И случајот совршен cutouts за говорниците, на контролите за камерата и полнење дупка ви овозможи на лесен пристап до сите функции и лесен за полнење на вашиот телефон без да ги тргнеме на случај.Компатибилен со сите кабли за полнење/кабли. [Enhanced protection] четирите агли се зајакнат, кои можат ефикасно да го ублажи судирот на сила кога мобилниот телефон е намален.Мобилниот телефон случај е два милиметри поголем екран и камера, која може да ги заштити екран и камера. [Висок квалитет по продажбата на услугата] Godood обезбеди 90-дена се врати услуга.Ако имате било какви прашања или нешто ќе се чувствувате незадоволни, само се чувствуваат слободни да не контактирате, многу ќе се среќни да се реши за вас во рок од 24 часа.

Вака можеби ќе ви се допадне..