• Свеж
NADAMOO Епоксидна инјекциска смеса Блескавата Злато, Dual Цевки Водоотпорен Плочка инјекциска смеса 19oz 400ml, Враќање на Плочка инјекциска смеса Линија за Туширање Бања В?
zoom_in

NADAMOO Епоксидна инјекциска смеса Блескавата Злато, Dual Цевки Водоотпорен Плочка инјекциска смеса 19oz 400ml,

DEN 791.76

Од стока
check Во продавницата

NADAMOO Епоксидна инјекциска смеса има сјај, богати, природни нежни бои, како блескавата злато, Сјајна сребрена, бисерна, кој носи подобро целокупната декоративен ефект на ѕидот.На епоксидни инјекциска смеса се нанесува преку двојна коноп пиштол директно во инјекциска смеса шуплина.Комплет Вклучува:Двојна Цевки Епоксидна инјекциска смеса (цевка 200g+ Б Цевка 200g)+1 Завртка Мешање на Млазницата.Вода доказ и широко се користи во tiled тушеви и кујна, подови и ѕидни, splashback облицовка над vanities и countertop, површини под тоне или басени, базени, може да се користи двете затворен и отворен. !!!Answer : ___________________________ NOTE : dual-цевки коноп пиштол и алатки НЕ се вклучени!!!.400ml Епоксидна инјекциска смеса, Лесно да се применуваат, без брзање и без неред.И по солидификационно, тоа може да издржи екстремни висока и ниска температура од -40℃ (-104℉) до 100℃(212℉).Тоа е полу-течност течност, главно направени од органски, која е различна од традиционалните плочка инјекциска смеса.и површината ќе биде топлина и отпорни на вода.Напредни двојна цевка дизајн, Нема потреба за миксер да premix, само треба dual-цевки епоксидна пиштол да се направи на работа.NADAMOO Епоксидна инјекциска смеса е составен од високо-технолошки содржина нови полимерни материјали епоксидна смола, високо-одделение пигменти и специјални адитиви.Идеална замена за редовна инјекциска смеса и пломби caulk. !!!Answer : ___________________________ NOTE : dual-цевки коноп пиштол и алатки НЕ се вклучени!!!.Секоја шише содржи 7-ounces (200g) на материјалот.Производот се поврзува две шишиња со користење на сад во облик на структура.Тоа е безбедно за домашни и комерцијална употреба и карактеристики на најдобри својства целокупната за секој ден и најчестите начини на употреба, вклучувајќи бањи и комерцијални кујни, базени со строги хигиенски услови.Ова, исто така, го елиминира се грижиш за мешани со материјали станува тешко пред процесот на апликација е направено.Боја:Блескавата Злато.Високо полимерни материјали направи тоа супер флексибилни.NADAMOO епоксидна инјекциска смеса е целосно да се водоотпорни и отпорни на дамки производ, тоа е полесно да се применуваат во однос на другите производи и погоден за употреба во влажни средини.Шишето е Епоксидна смола и Б шише е на лекување агент со пигменти.Силни и издржливи, епоксидни инјекциска смеса направена од епоксидни смоли, нуди поголема обврзници сила и дозволувајќи им на повеќе флексибилни за термичка експанзија, нема повеќе да се испукани плочки.Откако се суви, на површината се сјајни и се порцелан-како појава.

Вака можеби ќе ви се допадне..