• Свеж
Мулти Употреба Бебе Шетач и Carseat Покрие ноќта на Вештерките Тиква повторното користење Покритие за Новороденче Туш Подарок
zoom_in

Мулти Употреба Бебе Шетач и Carseat Покрие ноќта на Вештерките Тиква повторното користење Покритие за Новороденче

DEN 719.76

Од стока
check Во продавницата

Нашето Бебе Столче Опфаќа Да Се Обезбеди Целосна 360° Заштита Од Интензивна Светлина, Ветер, И Правец На Тоа Дали Се Користи Како Детско Седиште За Автомобил Покритие Или Доење Капак.Задниот Дел Е Направен Од Трнлив Кадифен Ткаенина, Да Обезбеди Пријатна Средина Додека Вашето Бебе Спие Во Шетач Или Carseat (Sunshade Тие Ќе Се Безбедно Сместени Во Нивното Столче Далеку Од Ветер, Дожд, Светла.Уживајте Во Убавината И Едноставноста На Чување, Додека Го Држите Вашето Бебе Далеку Од Несакани На Lookers И Неочекувани Одвлекување На Вниманието.Се Прошири Нап Време И Задржи Вашето Бебе На Нивните Редовни Спиење Распоред По Cocooning Нив Под Вашиот Мода Напред Carseat Капак.Уживајте Во Множество На Цели За Ова Столче Опфаќа За Бебиња, Како Што Се Практични Старечки Капак И Poncho Исто Така Се Користи Како Доењето Маска, Шетач Маска, Carseat Крошна, Бесконечност Доењето Шамија Shawl, Менување На Подлога Капак И Повеќе!Дефинитивно Употребливи & Ценети Од Страна На Младите Мајки.Класичен Дизајн И Боја За Шик Мајки, Погодна За Девојки И Момчиња, Многу Убаво Бебе Туш Подароци.

Вака можеби ќе ви се допадне..