• Свеж
Biotera Ултра Поправка клима уред, 15.2 оз (Модел: I0105889)
zoom_in

Biotera Ултра Поправка клима уред, 15.2 оз (Модел: I0105889)

DEN 360.00

Од стока
check Во продавницата

Тип На Производ : Клима Уред.Објектот Пакет Димензија : 5.2 cm L X 6.1 cm W X25.1 см Х Точка Пакет Тежина : 0.493 кг.Земја На Потекло : Сад. 96% Природно-Изведен Состојки. 2x сила & мекост во една употреба.Двојно од силата & свилен мекост во само една употреба.Нежно се врати на убавина и сјај, да груб, porous, оштетена коса.Исполнет со растенија & екстракти, без parabens, сулфати, и silicones.Боја безбедно.

Вака можеби ќе ви се допадне..