• Свеж
X-DREE 2mm x 10мм Целосна Тема Јаглероден Челик Хексадецимален Главата Само Прислушување Завртки Црна 100 Компјутери(Tornillos autorroscantes де cabeza хексагонална де acero ал carbono де 2 mm x
zoom_in

X-DREE 2mm x 10мм Целосна Тема Јаглероден Челик Хексадецимален Главата Само Прислушување Завртки Црна 100 Компјутери(Tornillos

DEN 242.40

Од стока
check Во продавницата

Теренот : 0.8 mm; Глава Стил : Хексадецимален Главата; Материјал : Јаглероден Челик.Пакет Содржина : 100 (+/-2%) x Авто Прислушување Завртки; Име на Производ : Само Прислушување Завртки; Конец Големина : 2mm x 10мм/0.08" x 0.4"(D*L).Тежина : 32g; Диск Тип : Хексадецимален Приклучок; Главна Боја : Црна.Вкупната Големина : 12mm/0.47"(должина); Глава Дијаметар : 3.5 mm/0.14"(Tamaño вкупно : 12mm / 0.47' '(longitud); Diámetro де ла cabeza : 3.5 mm / 0.14' '.Глава Висина : 2mm/0.08"; Хексадецимален Ширина : 1.2 mm/0.05"(де ла Altura cabeza : 2 mm / 0.08' '; Ancho del hexágono : 1.2 mm / 0.05' '. 2mm x 10мм Целосна Тема Јаглероден Челик Хексадецимален Главата Само Прислушување Завртки Црна 100 Pcs Carbon челик хексадецимален штекер капа на главата звук модел дрво само прислушување завртки сврзувачки елементи.Апликации за : Електронска опрема, Машини, Згради, Хигиенски прибор, Спортска опрема, Авто, итн.Опис на Spanish Tornillos autorroscantes де cabeza хексагонална де acero ал carbono де 2 mm x 10 милиметри, rosca negra, 100 piezas Paso : 0.8 mm; Estilo де cabeza : Cabeza хексагонална; Материјал : Acero ал carbono Contenido del paquete : 100 (+/- 2%) x Tornillos autorroscantes; Nombre del producto : Tornillo autorroscante; Tamaño rosca de : 2 mm x 10 mm / 0.08' 'x 0.4' '(D * L) Peso : 32 g; Tipo де unidad : Conector хексагонална; Боја на директорот се : Negro Tamaño вкупно : 12mm / 0.47' '(longitud); Diámetro де ла cabeza : 3.5 mm / 0.14' 'де ла Altura cabeza : 2 mm / 0.08' '; Ancho del hexágono : 1.2 mm / 0.05' '.

Вака можеби ќе ви се допадне..