• Свеж
10 Парчиња 128MB USB Флеш Драјвови Подарок Стап Бизнис Наддавање усб USB 2.0 high Speed Пен Драјвови (128MB, Сина)
zoom_in

10 Парчиња 128MB USB Флеш Драјвови Подарок Стап Бизнис Наддавање усб USB 2.0 high Speed Пен Драјвови (128MB, Сина)

DEN 643.20

Од стока
check Во продавницата

100% РИЗИК БЕСПЛАТНО ГАРАНЦИЈА за квалитет - Ние ви нудиме 100% Ризик Задоволство гаранција за да ви овозможи да се купи со доверба од страна обезбеди 30 дена политика на враќање и 12 месеци гаранција за производство на дефекти.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ ПАКЕТ СПРАВИ : вклучува 10 пакување од 8 GB USB Флеш Диск, вкупно 80 GB капацитет.Супер цена перформанси пакет се справи понудени од страна на производителот директно.КОМПАТИБИЛНОСТ И ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ - приклучок и употреба, отстранете и да одат, поддршка Win7/8/10 /Vista/XP/2000/МИ/NT Linux и Mac OS, поддршка USB 2.0 и наназад, поддршка во ЖИВО, говорниците со USB слотови, поддршка споделување околу.ПОДОБРЕНА ЗАШТИТА И ПРАКТИЧНОСТА - зглобот дизајн им овозможува на метален капак за да слајд преку USB крајот и да спречи било каква штета кога не е во употреба.Метална маска може да се ротира до 360 степени и ни овозможува да се прилагоди на секој агол, погодна за приклучување на флеш диск во компјутер или лаптоп.Згора на тоа, метален капак има интегриран кука која ви овозможува лесно да кука на било keychain, што го прави лесен за носење заедно!.ОДЛИЧНА ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ И ЦЕЛИ : погоден за дигитални податоци чување, пренесување и за споделување на училиште, во семејството, со пријателите, на клиенти, на машини.Се применуваат за складирање на податоци на музика, фотографии, филмови, дизајни, упатства, програми, донации и сл.Карактеристики : Бренд Име : Bernal usb флеш диск Материјал : Метал Пакет : ДА Тип Интерфејс : USB 2.0 Нето Тежина : 10 G Опис : капацитет на складирање : 128 MB/256 MB/512 MB/2 GB Средина Температура : -40deg C - +70deg C Температура на Чување : -50deg C - +80deg C USB Услуга Напон : 4.5 V-5.5 V (брзина на пренос над одредена врска со употребата на компјутер конфигурација) за Складирање Живот : Повеќе од 10 години Користење на A-class чип, може да бидат избришани постојано за 100,0000 пати Оперативен Систем : Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7 /win8, Mac OS 9.X/Linux2.4 или над USB конекција : поддршка Топла plug & Play.Лесно да се чита и прочита во голема брзина ,Нема потреба диск/напојување само приклучок во Пакет се Вклучени : 10 x Флеш Возачот (Нема мало пакување,Ако ви треба мало пакување, ве молиме контактирајте со сервисот.Ние ќе ви даде најмногу поволна цена!Ви благодариме!).

Вака можеби ќе ви се допадне..