• Свеж
12/24pcs Количка за Пластична Проѕирна Кутија за Чевли Складирање Јасно Организатор Пластовидно Чевли Складирање Кутија Откажат од Страна/Високи Потпетици, детски Че
zoom_in

12/24pcs Количка за Пластична Проѕирна Кутија за Чевли Складирање Јасно Организатор Пластовидно Чевли Складирање

DEN 1247.76

Од стока
check Во продавницата

►ОБЈЕКТ ДИМЕНЗИЈА◄ : Чевли организатор целокупната собранието големина : 13 (должина) x 9 (ширина) x 5 (висина) инчи, пластовидно чевли чување на кутии погоден за машки чевли во големини 5-10 и женски чевли во големини 5-12. ►ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ◄ : чевелот за складирање е insole е направен од здрави, не-токсични и еколошки пластика.Солиден и издржливи, на чевли организатор на плакарот е направен од пластични материјали, кој е водоотпорен и перат. ►ЗАЧУВАТЕ ПРОСТОР◄ : Чевли чување на кутии, пластични пластовидно може да се направи целосна употреба на вашиот домашен простор.Наредени чевли чување на кутии помогне едноставно да се организира плакарот и станбена површина и чевли организатор виткање дизајн го прави секој еден лесно да се соберат и да се свитка во форма.како слики ,тоа е многу лесно. ►ТРАНСПАРЕНТЕН ЕКРАН ДИЗАЈН◄ : Овој чевли чување на кутии може да се задржи вашата чевли организирани.Јасно пред отворањето на кутија за чевли дизајн ви овозможува лесно да ги видите чевли сакате и ги извади. ►ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ИНСТАЛИРАЊЕ◄ : Постојат точки на поврзување помеѓу секој чевли организатор, која може да биде поврзана на околните чевли складирање.Можете да комбинирате горе и долу, лево и десно.Кога не е во употреба чевли складирање, тоа може да биде брзо ширевте за практично складирање.Количина : 12pcs Ventilation дупки се овозможи циркулација на воздухот и мирис превенција.Јасно прозорец за да го видите содржината,магацинот повеќе единици да се зголеми storage Package тежина : 2700g Box Големина : Прибл. 33cmx23cmx14cm / 12.99"x9.45"х5.12" (L x W x H)12 x Чевли boxes These чевли кутии се пластовидно за лесно организирање и чување на податоци,чувајте ги на вашата гардероба или плакарот чисти и neat You складирање може да ви чевли, козметика, мобилен телефон, долна облека, чорапи, чевли, приклучок за слушалки кабелот/жица, дребулии, далечински управувач, канцелариски материјал, градник, Books You само може да се инсталира како на слики ,тоа е многу easy Color : White Material : Plastic Made од јасно Пластика,Видливи.Направи да се најдат чевли повеќе easily Place тоа никаде вклучувајќи го и вашиот ходникот, градина, патио, дек, двор, ограда, патеката, надворешни ѕидови и сл.

Вака можеби ќе ви се допадне..