• Свеж
Компјутер Читање Очила,Сина Светлина Блокирање, Рамка со Удобност Пролет Зглоб,Сина Светлина Блокирање на Читателите (Боја : Злато, Големина : +1.5)
zoom_in

Компјутер Читање Очила,Сина Светлина Блокирање, Рамка со Удобност Пролет Зглоб,Сина Светлина Блокирање на Читателите

DEN 1579.92

Од стока
check Во продавницата

◆Нашите стилски читателот е дизајниран за вашата удобност, трајни пролет шарки, заврши вашиот храмови. ◆Нашите читања очила се рафинирани со модерен и современ дизајн, овозможувајќи ви да изберете свој стил. ◆Blu-ray читач обезбедува сите-ден заштита, нема потреба да се грижите за око замор, мигрена и заматен вид. ◆Не треба да се грижите дека призмата слој, ќе падне за време на употреба.Долготрајната употреба или гребнатини ќе се намали анти-сина светлина на сила. ◆Ако имате било какви проблеми со читања очила, ве молиме слободно контактирајте со продавачот.Ние ќе го реши проблемот, додека не се задоволни.Црвено читања очила модата жените ултра-лесни анти-сина светлина замор high-definition стариот glasses Product Опис : Леќа : анти-сина light Frame материјал : не ' рѓосувачки steel Applicable луѓе : female Name : Читања Glasses Package вклучува : 1 X анти-сина читања glasses Stainless челик читања очила се анти-сина светлина, удобен за носење, спречување на штетни светлина, трајни, да се ублажат око замор, анти-отсјај, итн.Читања очила степен и возраст референца : +100 степени ~ 45-49 години+150 степени~50-54 години+200 степени ~ 55-59 години+250 степени~60-64 години+300 степени~65-69 години old Note : Поради разликата на следење, снимање агол, и светлината, бојата може да има хроматските аберации; големината е рачно да се мери, и таму е порака за грешка од 1-3 mm.Ве молам, разберете дека сè е предмет на вистински производ; време на користење, ако имате било Можете да не контактирате во било кое време преку е-маил и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Вака можеби ќе ви се допадне..