• Свеж
Екстра Голем Возен Божиќ Украс Складирање Кутија 3-Инчен, 12 Коцки Држи До На Астрономски Износ Од 240 Празник Украси, Божиќ Украс Кутија со Тркала, Јасно Џебови За Бож?
zoom_in

Екстра Голем Возен Божиќ Украс Складирање Кутија 3-Инчен, 12 Коцки Држи До На Астрономски Износ Од 240 Празник

DEN 1751.76

Од стока
check Во продавницата

ОГРОМНА ОРГАНИЗАТОР - Одржување на магарешка 240 три-инчен украси, ова масовно организаторот ќе уредно чување и заштита на целиот ваш одмор колекција.Значително поголем од секој организатор ќе мора некогаш во сопственост па вие не мора да мисли два пати за сопственик било украс што го сакаш.МАЗНА ТРКАЛА - Благодатно и лесно да се добие оваа организатор околу—и покрај својата големина—со мазни-тркалање тркала во прилог.Handgrips на три страни се осигурате дека нема да имаат проблеми со кревање и носење.НОСАТ КОЦКИ - 12 коцки се уредно gridded да се одржи 16 украси секој.Употреба на прст циклуси за да се отстрани и замени само на коцки ќе моментално треба без месинг сè нагоре.Секој сет од 6 коцки оди во zippered купето, па тие ќе останат уредно во место кога прозорецот е укината.ТРАЈНИ ИЗГРАДБА - Направена на извонредно тешки 600 D оксфорд материјал, ова организатор е дизајниран да трае низ годините на употреба и злоупотреба.На коцки обложување на внатрешни работи се создаде фирма страни, ѕидови стојат исправено, без да доделување.ДОПОЛНИТЕЛЕН простор за ЧУВАЊЕ - На zippered клапи поделба на прегради во внатрешноста на складирање кутија имаат јасни џебови за чување лакови, кеси, панделки, и други празник реквизити имате милување.На врвот на организаторот има друг џеб за дури и повеќе одмор за складирање.Возен Божиќ Складирање Кутија (Зелена).

Вака можеби ќе ви се допадне..