• Свеж
Црна Кањонот Лето Букет Миризливи Коса Масло Третман и Косата Detangler
zoom_in

Црна Кањонот Лето Букет Миризливи Коса Масло Третман и Косата Detangler

DEN 1108.80

Од стока
check Во продавницата

Мирис : Лето Букет (Цитрус и овошен договор со Лили и Јасмин, на Мошус и Килибар.).Црна Кањонот на Црна Кањонот остави во спреј за коса климатизација масло третман.Косата Detangler помага да се олабават и подмачкување на косата јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 1 Мл Коса Масло Третман, 4 Мл Detangler.Мирис : Лето Букет (Цитрус и овошен договор со Лили и Јасмин, на Мошус и Килибар.).

Вака можеби ќе ви се допадне..