• Свеж
ISPINNER Пластични Base Подлога и Завртки Асортиман Комплет, 320pcs Ребрести Подлога за Ѕид Виси и Монтажа
zoom_in

ISPINNER Пластични Base Подлога и Завртки Асортиман Комплет, 320pcs Ребрести Подлога за Ѕид Виси и Монтажа

DEN 278.16

Од стока
check Во продавницата

[ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ] ➤ Сите пластични ѕид подлога во овој асортиман комплет се направени од издржлив ЈП пластика.На шрафовите се направени од високо квалитетни поцинкуван јаглероден челик, анти-корозија и анти- ' рѓа. [РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНА И БОЈА] ➤ Оваа 320pcs ѕид подлога и завртки асортиман комплет вклучува 6 различни големини и бои за да се справи со различни base.Тоа вклучува #6 (60pcs жолта), #8 (60pcs сива боја), #8 (50pcs бела), #10 (60pcs зелена), #10 (40pcs сино), #10 (50pcs црвено). [РАЗУМЕН ДИЗАЈН] ➤ ребрата на пластична подлога може да се прошири во две спротивни страни кога ќе навој на завртка во сидро, која може да го зголеми држи власта, анти-ротација и со висока стабилност. [ПРАКТИЧНО ПАКУВАЊЕ] ➤ Доаѓа со удобен и resealable случај.Јасно пластика случај, го прави лесно да се најде точниот подлога брзо, заштедува време на трчање наоколу во потрага за одредена големина сидро. [ШИРОКА ПРИМЕНА] ➤ Овие base подлога работат добро на бетонски ѕидови, base површини, тули ѕидови, sheetrock, гипс и дрво.Одлично за бесење мали слики , тешки слики, огледала, часовник, слика рамки, крпа решетката и осветлување.Сите пластични ѕид подлога во овој асортиман комплет се направени од издржлив ЈП пластика.На шрафовите се направени од високо квалитетни поцинкуван јаглероден челик, анти-корозија и анти- ' рѓа.Ребрата на пластична подлога може да се прошири во две спротивни страни кога ќе навој на завртка во сидро, која може да го зголеми држи власта, анти-ротација и со висока стабилност.

Вака можеби ќе ви се допадне..