• Свеж
Автоматско Телескопски Лента Мерка,Совршено Тело Лента Мерка,Само-Затегнување На Телото Мерење Владетел,Стигнале Двојно Вага Владетели,Совршен Половината Лента ?
zoom_in

Автоматско Телескопски Лента Мерка,Совршено Тело Лента Мерка,Само-Затегнување На Телото Мерење Владетел,Стигнале

DEN 167.76

Од стока
check Во продавницата

【Тело Мерка Лента】 Мерки било дел од телото : арм, бедро, теле, градите, половината, колковите, и повеќе, Мерки до 60 инчи во должина (150cm), Бидејќи мерната лента сместување е 2 инчи широка,ние ќе започне на 2 инчи/ 5 cm мерка да помогне да се поедностави процесот на мерење на процесот. 【Точни Мерења】Push копчето retraction и заклучување со pin toget најмногу точни и сит readingsthe pin-от не се заклучи на своето место и ќе може да се повлече лента toget најдобри мерења. 【Издржлив материјал】Направени ofsoft и флексибилни премиум материјалот,лента measureswon не водат или деформира, да се избегне повреда или намалувања.мекото лента мерка е флексибилен и прилагодлив, лесна за употреба. 【Лесен За Употреба】Ергономија и пренослив дизајн,ви помогне usewith леснотијата за мерење.мека мерење на лента е флексибилен и прилагодлив, лесни за користење, providesgood мерење и долг животен век.ЕРГОНОМСКИ и ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН – Мини преносни и стилски дизајн ви помогне да ги користите со леснотија за мерење.И тоа е лесно да ги чувате било каде : Гардеробер, desktop, фиока, Теретана.Авто-затегнување Мерка Лента,Cm Инчи Тело Половината се Задржи се Вклопуваат Мерење Алатки,Автоматски Телескопски Круг Владетел ✔ Добра прецизност да ги исполнува вашите барања. ✔ Ергономски рачка, заклучување со pin и стигнале карактеристики на лента мерка. ✔ Голема fiberglass материјал да го прави мека и издржливи. ✔ Двојна страна јасно print за да го прави лесен за употреба.Спецификации Материјал : ABS+Стаклени Влакна Серија : Мерење лента Стандард : mm Должина На Лента Мерка : 150 cm/59 инчен Пакет Содржина Авто-затегнување Мерка Лента x 1 ЗАБЕЛЕШКА Поради рачни мерења, ве молиме овозможи мало мерење отстапувања.Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на pictur.

Вака можеби ќе ви се допадне..