• Свеж
Prolee Buetooth Музика Тесла Калем со 70 Песни Десктоп Играчка Плазма Безжична Гласен Звучник со USB Флеш Диск, за изведување на Наставата Демонстрација Експеримент
zoom_in

Prolee Buetooth Музика Тесла Калем со 70 Песни Десктоп Играчка Плазма Безжична Гласен Звучник со USB Флеш Диск,

DEN 1319.76

Од стока
check Во продавницата

【2022 Надградба Дизајн со Неверојатна Изведба】Тоа е доволно мала, само 4.2 x 4.2 x 2.4 инчен во големина, но тоа е ennormous енергија.По приклучување во, тоа ќе покаже неверојатна искра мелодија, играње на музика со подобар квалитет од лак плазма звучникот.Уште повеќе, искра јазот лак може да скокаат со ритамот на музиката, која е многу интересна уред да го поседувате. 【70 Подготвени Квадратен Бран Песни】Овој модел е специјално дизајниран за квадратен бран музика и само може да игра квадратни бран музика.USB флеш диск со 70 подготвени квадратен бран песни се вклучени.Едноставно да ги копирате на вашиот мобилен телефон и да се игра!Можете исто така да даунлоадирате квадратен бран музика онлајн. 【Bluetooth Репродукција】Тоа е еден bluetooth уред.Не заземјување и жица конекција потребно.Детален прирачник е спакуван.Сврти 2 копчиња полека да се избегне инстант гласен звук при користење.Бидете сигурни да го вклучите 2 копчиња контра стрелките на часовникот за да на крајот по употреба. 【Кул Биро Играчки За Подароци】Оваа тесла калем музички уред има функција на безжичниот пренос и звучникот.Тоа може да лесни гасни цевки и други видови на неонски светилки.Тоа е совршено средство за учење за да предизвика учениците во интерес на науката и одличен подарок за вашите пријатели и семејството. 【Одличен Услуги на Клиентите】 Ние Обезбеди 30 Дена Гаранција за враќање на Парите и 12 месеци Гаранција .Па Ве Молиме Бидете Сигурни Да Се Избере Нас.Ве Молиме Да Не Контактирате Доколку Имате Какви Било Прашања Или Прашања, Нашата Служба За Корисници Тим Ќе Се Вратам На Вас Во Рок Од 24 Часа.Наплата Или Замена Ако Било Какви Прашања Или Проблеми Со Производот. 【2022 Надградба Дизајн со Неверојатна Изведба】Тоа е доволно мала, само 4.2 x 4.2 x 2.4 инчен во големина, но тоа е ennormous енергија.По приклучување во, тоа ќе покаже неверојатна искра мелодија, играње на музика со подобар квалитет од лак плазма звучникот.Уште повеќе, искра јазот лак може да скокаат со ритамот на музиката, која е многу интересна уред да го поседувате. 【70 Подготвени Квадратен Бран Песни】Овој модел е специјално дизајниран за квадратен бран музика и само може да игра квадратни бран музика.USB флеш диск со 70 подготвени квадратен бран песни се вклучени.Едноставно да ги копирате на вашиот мобилен телефон и да се игра!Можете исто така да даунлоадирате квадратен бран музика онлајн.

Вака можеби ќе ви се допадне..