• Свеж
Површина Тепих за Деца Розова Свиња Расадник Килим Не се Лизга Круг Килими Печати Индексирање Килими за Деца, Момчиња и Девојки 27.6 во
zoom_in

Површина Тепих за Деца Розова Свиња Расадник Килим Не се Лизга Круг Килими Печати Индексирање Килими за Деца, Момчиња

DEN 359.52

Од стока
check Во продавницата

★Материјал : 100% полиестер платно.Дијаметар : 27.6/31.5/39.4 ВО. ★Лесно да се грижи : Машина перат, користете благ детергент, не кајгана, избегне пролонгирана впива и високите температури. ★Карактеристики : Безбедно, еколошки, не паѓа надолу, без топка, не бледнее, не се лизга, абсорбента, мека на допир, кожата-пријателски, удобно, дише, елегантен, убава. ★Уметност дизајн : Едноставен и елегантен круг дизајн, со различни стилови за печатење дизајн, додадете модерна атмосфера во вашиот дом, покажувајќи уникатна уметничка смисла. ★Широк спектар на употреба : Погоден за дневна соба, спална соба, детска соба, бања, читање област, итн.Тоа исто така може да се користи како основа во перница за софи, мали јадење маси или кафе маси.Полиестер Материјал : круг кат мат е изработен од полиестер ткаенини, која апсорбира вода, е не се лизга, мека на допир, парична казна и меки, не може да си дозволи топката, не избледуваат.Не се Лизга Дизајн : долниот дел е направен од не-плетени ткаенини и точка пластични дното за да се спречи тепих од лизгање за да се осигура безбедноста и е многу силна.Средината interlayer е висока густина мемориска пена, кои ефикасно ја ублажува нога притисок.Убава и Удобно : Овој килим има голем број на бои и професионална личност, печати дизајн, која е многу погодна за соба декорација.Можете да ги красат во дневна соба, трпезарија, вратата, кујната, ходникот, тремот и спалната соба за да се украсуваат секоја соба во вашиот дом.Овој круг кат мат е особено погоден за мали деца да се движат натаму.Различни Избори : Ова убава круг килим доаѓа во различни бои и големини, со различни стилови, и таму е секогаш оној кој апелира до вас.Лесно да се Грижи : мат може да биде рака-изми или машина-измиени.Користете благ детергент.Не кајгана, избегне пролонгирана впива и високите температури.Ве молиме Имајте во предвид : Бои може да се разликува малку се должи на разликите во компјутерски монитори.Поради различни мерни методи, ве молиме овозможи големина грешка на 1-3cm.

Вака можеби ќе ви се допадне..