• Свеж
Галакси S21 Fe Случај [со 360° Потпирачот] Поддршка Магнетни Автомобил Планината [Electroplating Технологија] Тенок Заштита Покрие Компатибилен со Samsung Galaxy S21 Fe 5G (Галакси S21 Fe, ?
zoom_in

Галакси S21 Fe Случај [со 360° Потпирачот] Поддршка Магнетни Автомобил Планината [Electroplating Технологија] Тенок

DEN 260.40

Од стока
check Во продавницата

360° Прстен Потпирачот - носителот е 360° ротира swivels за личен комфор hands-free користење и овозможува оптимално гледање позиција.Прстен Центарот на Метал - Тоа може да биде директно се апсорбира да магнетно автомобил планината носителот, Без комплицирани инсталации. (Автомобил планината не е вклучен).Electroplating Занает - употреба на electroplating технологија може да донесе метален сјај и додадете елеганција.Внатрешноста на случајот е наредени со мека микрофибер, кој ќе го чува грбот на вашиот телефон нула бесплатно.Тенок и Лесен - Направен од висок квалитет со силиконска, Додадете минимален дел на вашиот Телефон додека обезбедување шок апсорпција и анти-гребнатини.Специјално Дизајнирани Случај за Samsung Галакси S21 Fe (5 G) (Забелешка : Не поддржува безжична полнење, Ако е потребно тоа, препорачливо е да се купи нормално телефон случај.). [Избрана Опис] со Kickstand Reinforced потпирач за раце-бесплатно гледање искуство.Меки Силиконски случај е мека на допир и ви дава различни визуелна чувство за зачувување на убавината и големината на телефон прилично добро, лесен за контрола и светлина.Не се Лизга Прстен Grip Get подобро чекање на вашиот телефон за помалку капки и подобрена искуство дали игри, смси, правење фотографии или снимање видео.Прецизни Design Perfectly обезбедува целосна back и од страна на заштита, додека, исто така, обезбедува лесен пристап до сите функции, копчиња и камера.[Услуга Гаранција]Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме задоволни и ќе ви понуди најдобро решение во рок од 24 часа.[Пакет се вклучени]1 x, Samsung Galaxy S21 FE Случај.

Вака можеби ќе ви се допадне..